'FC Barcelona komt in zoektocht naar versterking uit bij Feyenoorder'

Het logo van FC Barcelona
Het logo van FC Barcelona Foto: © BSR Agency

FC Barcelona is op zoek naar een extra verdediger en zou het oog hebben laten vallen op Hugo Bueno. De vleugelverdediger wordt dit seizoen door Feyenoord gehuurd van Wolverhampton Wanderers.

Bueno zou volgens Diario SPORT de kandidaat zijn om te gaan concurreren met Alejandro Baldé. Hij is momenteel onomstreden in de Catalaanse hoofdstad, terwijl jeugdspeler Gerard Martín noodgedwongen de back-up is bij het eerste elftal. Dit zou Hugo Bueno dus moeten worden bij de club.

Barça hoopte om Alphonso Davies van Bayern München te kunnen strikken, maar de Canadees lijkt een veel te dure optie. De vleugelverdediger loopt uit zijn contract in het zuiden van Duitsland, maar zou een torenhoge tekenpremie en een gigantisch salaris verlangen. Bovendien lijkt hij hard op weg naar Real Madrid.

Lees meer:
0 reacties