Dylan Vente: "Ik kon er volgens de mensen geen pepernoot van"

Dylan Vente bij Feyenoord
Dylan Vente bij Feyenoord Foto: © BSR Agency

De in Rotterdam geboren Dylan Vente debuteerde in 2017 bij Feyenoord 1. Nu, 6 jaar later blikt hij terug op zijn tijd in de Eredivisie. Na even actief te zijn geweest bij RKC Waalwijk en een korte terugkeer bij Feyenoord verdween hij naar Roda JC in de Eerste Divisie. Inmiddels is hij terug op het hoogste niveau en speelt Vente bij PEC Zwolle.

In gesprek met Voetbal Internatonal vertelt Vente het volgende. "Het gevoel van unfinished business in de Eredivisie leeft zeker bij mij. Mijn laatste jaar op het hoogste niveau was bij RKC Waalwijk en iedereen weet wel wat voor jaar dat is geweest. Het liep niet met het team, toen de competitie werd afgebroken vanwege corona hadden we pas vijftien punten en ik had in maart nog geen een keer gescoord. Ik was nog jong en kwalitatief nog niet klaar voor de Eredivisie, weet ik nu."

De critici hadden de messen geslepen, zo merkte ook Vente. "Dan sta je daarna weer helemaal op nul, want na dat jaar bij RKC kon ik er volgens de mensen met een mening geen pepernoot van. Ik wist wel beter, maar dat moet je dan natuurlijk wel laten zien. Dat heb ik gelukkig gedaan bij Roda en nu moet ik het ook in de Eredivisie gaan bewijzen. Die motivatie voel ik in ieder geval heel erg", besluit hij.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
3/05
Heracles Almelo
18:45
Feyenoord
zo
11/05
Feyenoord
14:30
PSV
wo
14/05
Feyenoord
20:00
RKC Waalwijk
zo
18/05
SC Heerenveen
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 31 36 74
2 PSV 30 55 67
3 Feyenoord 30 36 62
4 FC Utrecht 31 19 62
5 FC Twente 30 12 48
6 AZ 30 14 47
7 Go Ahead Eagles 30 6 47
Bekijk de hele stand