Driessen verwacht meer afgelastingen: "Denk niet dat het door gaat"

Valentijn Driessen
Valentijn Driessen Foto: © Pro Shots

Valentijn Driessen verwacht niet dat Feyenoord - SC Heerenveen doorgaat. Nederland wordt momenteel geteisterd door winterse weeromstandigheden en dat heeft ook invloed op de speelronde. 

De KNVB maakt bekend dat alle wedstrijden in de Keuken Kampioen Divisie niet doorgaan, maar dat er door de wedstrijden in de Eredivisie van zaterdag en zondag nog geen streep gaat. Driessen kan zich niet voorstellen dat er dit weekend op alle velden afgetrapt gaat worden. "Ik denk dat er een groot gedeelte niet door zal gaan", voorspelt hij in een video-item van de Telegraaf. "De eerste wedstrijd is er al af (NEC - FC Utrecht, red.) en dat is natuurlijk doodzonde."

Driessen denkt dat het per regio zal verschillen of er gevoetbald kan worden. "Normaal gesproken zullen Feyenoord en SC Heerenveen niet spelen. Er is een hele slechte weersverwachting, dus ik denk dat het daar niet door zal gaan", besluit de journalist.

SC Heerenveen en Feyenoord trappen vooralsnog zondagmiddag om 12.15 uur af in het Abe Lenstra Stadion. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
18/01
Feyenoord
16:45
Sparta Rotterdam
zo
25/01
Feyenoord
16:45
Heracles Almelo
zo
1/02
PSV
14:30
Feyenoord
zo
8/02
FC Utrecht
12:15
Feyenoord
zo
15/02
Feyenoord
12:15
Go Ahead Eagles
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 18 35 49
2 Feyenoord 18 21 36
3 Ajax 18 11 33
4 NEC Nijmegen 17 14 29
5 AZ 17 4 28
6 FC Groningen 18 3 28
7 FC Twente 18 5 26
Bekijk de hele stand