Driessen oordeelt: "Voetballend bracht hij ook veel te weinig"

Chef voetbal Telesport Valentijn Driessen blikt in De Telegraaf terug op speelronde 21 van de Eredivisie. Hierin won Feyenoord met 2-0 van stadgenoot Sparta. Opvallend was de afwezigheid van Santiago Giménez. Hierover had Driessen wel wat te zeggen.

Driessen opent met: "Feyenoord deed het redelijk goed tegen Sparta. Het duurde wel heel lang voordat ze het verschil konden maken en het kwam ook nog uit een penalty. Het was eigenlijk weer te mager wat ze lieten zien. Zeker als je het verschil in begroting en de spelers ziet. Ueda stond in de spits in plaats van Giménez. Heel veel riepen al dat Giménez totaal uit vorm is en die moet je wisselen. Hij was nu geblesseerd en bleef op de tribune. Dan zie je dat het niet zo makkelijk is om in de spits van Feyenoord te spelen. Je krijgt heel weinig bespeelbare ballen en het ligt niet alleen aan Ueda dat hij niet heeft gescoord, het ligt ook gewoon aan wat daarachter gebeurt en aan de zijkanten."

Vervolgens ging hij door over dat het donderdag toch beter moet dan tegen Sparta. "Uiteindelijk viel Ivanusec in en die legde de bal wel panklaar op een inkomende man, Geertruida. De rechtsback die scoorde. En Hancko scoorde de eerste vanuit een penalty, dus de verdedigers moesten het doen voor Feyenoord en dat zegt meer dan genoeg. Ik hoop dat het donderdag anders zal zijn tegen AS Roma, dan zal er echt wel een ander Feyenoord moeten verschijnen. Je ziet dat Ueda niet zomaar een stand-in is voor Gimenez. Voetballend bracht hij ook wel te weinig", besluit Driessen.

Zet € 10 in & ontvang € 50 aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in Feyenoord woensdagavond? Zet € 10 in op Feyenoord scoort tegen AC Milan en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
15/02
NAC Breda
18:45
Feyenoord
za
22/02
Feyenoord
20:00
Almere City
za
1/03
Feyenoord
21:00
NEC Nijmegen
za
8/03
Feyenoord
18:45
FC Groningen
zo
16/03
FC Twente
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 22 45 51
2 Ajax 20 25 48
3 FC Utrecht 22 6 42
4 Feyenoord 21 20 39
5 AZ 21 15 37
6 FC Twente 20 14 35
7 Go Ahead Eagles 21 5 32
Bekijk de hele stand