Driessen niet blij: "Er zijn wat foutjes gemaakt bij Feyenoord"

Valentijn Driessen heeft met belangstelling gekeken naar het debuut van Robin van Persie als hoofdtrainer bij Feyenoord. Toch ziet de journalist van De Telegraaf in dat er het nodige fout is gegaan bij het debuut, zo laat hij weten bij De Telegraaf.

Eerst begint Driessen over een aanvaller. "Ivanusec die geeft gewoon nooit thuis. Zet dan gewoon een jeugdspeler er neer of verzin iets anders. Maar Van Persie koos ook voor Gijs Smal op het middenveld. Ik denk dat Hugo Bueno, die hebben we ook al een aantal keren zien spelen als linksback, dat is gewoon een betere speler dan Gijs Smal op het middenveld. Die kon makkelijker uit de voeten. Dus ja, ik denk dat er ook wel wat foutjes zijn gemaakt."

Ook toen Feyenoord het niet leek te gaan winnen, ging er wat mis volgens Driessen. "Van Persie wilde er een slotoffensief uitpersen. In de zeventigste minuut ging Hancko naar voren. Toen werd het alleen maar slechter, omdat er geen opbouw van achteruit was, omdat Hancko weg was. En Hancko is gevaarlijk als hij komt, maar niet als hij er al staat. Van Persie had nogal wat wissels op de bank, maar die heeft hij ook niet gebruikt. Dus er was het nodige op aan te merken op dit debuut bij Feyenoord van Robin van Persie", besluit hij.

Lees meer:
0 reacties