Diarra gooit hoge ogen: "Hij wordt de tweede Thierry Henry"

Gaoussou Diarra
Gaoussou Diarra Foto: © Instagram Gaoussou Diarra

Osman Zeki Korkmaz heeft grote verwachtingen van Gaoussou Diarra. Korkmaz was afgelopen seizoen de trainer van de Feyenoord-aanwinst. 

Volgens Korkmaz kan Diarra met vertrouwen en een goede aanpak hoge ogen gooien. "Dat zagen we ook bij Istanbulspor. Diarra wordt de tweede Thierry Henry. Ik geloof dat hij grote successen zal boeken en in de toekomst nog betere transfers zal realiseren", vertelt hij aan Hürriyet. "Toen ik hem op proef liet meedoen, wist ik meteen bij de eerste sessie dat er iets bijzonders aan deze jongen was."

De 22-jarige Malinees was kort op de proef bij Istanbulspor en wist Korkmaz gelijk te overtuigen. "Hij is een heel specifieke speler, kan dribbelen, hard schieten en is snel in zijn acties", zag de oefenmeester. "Dankzij de moed van mijn voorzitter en mijn inschattingsvermogen hebben we deze transfer kunnen realiseren. Onze voorzitter stuurde zelfs drie spelers en betaalde hun salarissen om Diarra binnen te halen."

Lees meer:
0 reacties