Dennis te Kloese reageert op Mario Been: "Dat is ons goed recht"

Dennis te Kloese
Dennis te Kloese Foto: © Pro Shots

Dennis te Kloese bestrijdt dat Mario Been niet meer mee mag met uitwedstrijden van Feyenoord vanwege kritiek op de club. Volgens de directeur heeft dat een andere reden.

Been liet deze week weten dat hij er woensdag niet bij zal zijn wanneer Feyenoord het in de Europa League opneemt tegen Braga in Portugal.  Been zou te kritisch zijn geweest, waardoor hij niet meer mee zou mogen naar Europese uitwedstrijden. Te Kloese betreurt dat deze berichtgeving naar buiten is gekomen en benadrukt dat Been zijn werk bij ESPN gewoon kan blijven doen. 

"Ik vind het jammer uit de media te moeten vernemen dat Mario Been het niet meereizen met de Business Club als een zogenaamde opdracht van mij persoonlijk of als een opdracht van hogerop benoemt", zegt Te Kloese tegen Voetbal International. "Het feit dat hij zich in zijn rol als analist uitlaat over Feyenoord, over mij, of over genomen beslissingen, is zijn goed recht en wordt volledig gerespecteerd."

"Dat recht heeft hij, net zoals het ons goed recht is om uit een lange lijst van oud-spelers en -trainers die - net als Mario - in meer of mindere mate een plek in de rijke historie van Feyenoord hebben, afwisselend een selectie te mogen maken met betrekking tot uitnodigingen, reizen en verschillende evenementen. We kiezen per reis wie er mee gaat. Deze keer zijn dat André Bahia en Ben Wijnstekers", aldus Feyenoord-directeur Dennis te Kloese.

Zet in op Feyenoord tegen FC Barcelona!

Feyenoord speelt woensdagavond de Champions League-wedstrijd tegen FC Barcelona. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties