Dennis te Kloese zeer openhartig: "Je moet altijd eerlijk zijn"

Met de nieuwjaarsreceptie nog maar een maand achter de rug, blikte Dennis te Kloese in een interview met Rijnmond terug op de huidige situatie bij Feyenoord. Hij benadrukte dat het behalen van de tweede plek in de Eredivisie het primaire doel blijft, omdat dit directe kwalificatie voor de Champions League zou betekenen.

Te Kloese was open over de stand van zaken binnen de club en het belang van een eerlijke analyse. "Ik denk dat je altijd eerlijk moet zijn. En zeker, en het lijkt me nu niet het moment om over andere mensen en wat mensen daarvan vinden te praten. Als ik naar mezelf kijk, ja, daar zijn natuurlijk in de afgelopen jaren hele goede dingen gebeurd. Heel veel dingen waardoor de club nu, denk ik, positief ervoor staat. Aan de andere kant moet je altijd kritisch blijven en analyseren. Nou, daar heb ik ook andere mensen voor binnen de club die dat gelukkig goed kunnen doen."

De algemeen directeur benadrukte ook de ambities van Feyenoord op het gebied van talentontwikkeling en financiële stabiliteit. Volgens Te Kloese zijn er in de afgelopen jaren belangrijke stappen gezet om de club financieel gezond te houden. "En de ambities om spelers door te ontwikkelen en om de financiële situatie van de club op een heel goed pijl te houden. Zoals het gebeurde de afgelopen jaren ben ik erg trots op een aantal dingen."

Een van de recente voorbeelden die hij aanhaalde was de mogelijke transfer van Santiago Giménez. De Mexicaanse spits, die voor een relatief bescheiden bedrag werd aangetrokken, staat nu in de belangstelling van grote clubs en kan voor een aanzienlijk bedrag verkocht worden. "Als er een transfer zoals Santiago Giménez voorbij komt kan ik heel veel dingen zeggen. Fantastisch, want we hebben hem uit Mexico opgepikt voor een bepaald bedrag en hij gaat nu voor een groot bedrag weg. Maar aan de andere kant kost het natuurlijk ook moeite. Natuurlijk is het een dubbel gevoel."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
Feyenoord
16:45
Go Ahead Eagles
wo
2/04
Feyenoord
20:00
FC Groningen
za
5/04
AZ
16:30
Feyenoord
za
12/04
Fortuna Sittard
16:30
Feyenoord
vr
25/04
Feyenoord
21:00
PEC Zwolle
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand