"De tijd van Zerrouki bij Feyenoord is wel een beetje voorbij"

Ramiz Zerrouki
Ramiz Zerrouki Foto: © BSR Agency

Feyenoord speelt zaterdag tegen promovendus FC Groningen, dat vooralsnog geen wedstrijd verloor. In die wedstrijd moet Brian Priske het stellen zonder de geschorste Ramiz Zerrouki, al is dat volgens Geert den Ouden geen gemis. 

Den Ouden vertelt in de studio van FC Rijnmond wel een idee te hebben hoe de Rotterdammers het duel moeten aanvliegen. “Ik hoop dat iedereen gewoon lekker die wedstrijd gaan voetballen. Er staan nu waarschijnlijk ook een paar jonge gasten op het veld die misschien die druk wat minder voelen."

Volgens Den Ouden moet Priske meer gebruik gaan maken van jongens als Gjivai Zechiël en Antoni Milambo. “Ik denk dat het ook goed is voor Priske dat die jongens moeten gaan spelen, want ik denk dat de tijd van Zerrouki bij Feyenoord wel een beetje voorbij is.”

Daarnaast is men ook benieuwd naar Ayase Ueda, die tijdens de interlandperiode wel scoorde namens Japan. “Hij scoort bij Japan vooral doelpunten tegen landen waarvan ik niet zo heel erg onder de indruk ben. Het is ook gewoon tijd dat hij het bij Feyenoord gaat laten zien”, aldus Feyenoord-watcher Dennis van Eersel. Ook Den Ouden moet het nog zien of Ueda wel geschikt is voor Feyenoord. “Het vertrouwen is wel minder. Ik vind wel nog steeds dat hij in al die tijd dat hij er zit voor een periode een kans heeft gehad om langdurig te spelen. Hij is er wel, maar hij is er ook niet. Je hoort of ziet hem niet, hij is niet agressief. Hij toont geen emotie.”

Lees meer:
0 reacties
Agenda
vr
25/04
Feyenoord
21:00
PEC Zwolle
za
3/05
Heracles Almelo
18:45
Feyenoord
zo
11/05
Feyenoord
14:30
PSV
wo
14/05
Feyenoord
20:00
RKC Waalwijk
zo
18/05
SC Heerenveen
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 29 40 73
2 PSV 29 53 64
3 Feyenoord 29 32 59
4 FC Utrecht 29 11 56
5 FC Twente 29 14 48
6 AZ 29 14 46
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
Bekijk de hele stand