De Mos stellig: "De leiding van Feyenoord heeft het nu ook door"

Aad de Mos
Aad de Mos Foto: © Pro Shots

Brian Priske en John de Wolf mogen elkaar niet zo graag. Dat concludeert Aad de Mos die zag dat de trainer ondanks geruchten over een ontslag, toch aan mocht blijven. 

De slechte relatie tussen de Wolf en de staf was recentelijk onderwerp van gesprek. "Als er een goal werd gemaakt vierde Priske dat met zijn Deense en Zweedse assistenten", constateert De Mos in gesprek met Soccernews. "Ik heb De Wolf, die normaal wel vooraan staat, helemaal niet gezien."

De Mos denkt dat de situatie snel tot een kookpunt komt. "Er speelt daar gewoon te veel. Ik zie De Wolf niet meer en er borrelt nog meer", aldus de oud-trainer, die Priske niet per se mag. "De leiding van Feyenoord heeft het nu ook door. Zij rekenden niet op het wonder tegen Bayern München. Zij hebben ook gelekt naar de kranten."

Feyenoord wint voor 50 (!) keer je inzet!

Feyenoord speelt zaterdag tegen NAC Breda. Wint Feyenoord in Breda? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Feyenoord! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
15/02
NAC Breda
18:45
Feyenoord
za
22/02
Feyenoord
20:00
Almere City
za
1/03
Feyenoord
21:00
NEC Nijmegen
za
8/03
Feyenoord
18:45
FC Groningen
zo
16/03
FC Twente
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Ajax 21 27 51
3 FC Utrecht 22 6 42
4 AZ 22 17 40
5 Feyenoord 21 20 39
6 FC Twente 21 14 36
7 Go Ahead Eagles 21 5 32
8 Fortuna Sittard 22 -11 26
Bekijk de hele stand