De Mos reageert op gerucht: "Out of the box denken en pakken maar"
In de podcast De Eerste de Beste wordt normaliter de Keuken Kampioen Divisie besproken. Echter maken de mannen in deze aflevering een uitstapje en wordt er met een in bellende Aad de Mos besproken wie de trainers posities bij Ajax en Feyenoord moet gaan invullen.
"Wie worden de nieuwe trainers van Ajax en Feyenoord", vraagt host Lars van Velsum. "Ik heb geprobeerd die Farioli te ontleden", vertelt De Mos. "Ik heb zijn scriptie helemaal doorgelezen, want hij is afgestudeerd filosoof. Gisteren (woensdag, red.) heb ik zijn wedstrijd tegen Paris Saint-Germain proberen te analyseren. En het beviel me wel, hoe hij met zijn team speelde. Er zit iets anders in dan we gewend zijn. Ik hou wel van nieuwe dingen. Hij is nog jong, pas 35. Dat is een goede leeftijd. Ik ben ook bij Ajax begonnen toen ik 33 was, had ook geen naam en heb het aardig gedaan.”
“Ik had Dick Schreuder ook ergens verwacht", gaat hij verder. "Hij heeft een goede rugzak bij de amateurs, hij werd kampioen met Katwijk. Bij PEC Zwolle heeft hij het aanvallend gedaan op een manier die niemand kende. Nu zit hij bij Castellon, waar het is de derde divisie van Spanje en met nieuwe spelers toch moeilijk is. Daar is hij ook direct kampioen geworden. Je moet het maar doen, hè. Die jongen heeft het in zijn vingers, er is alleen één nadeel. Als je Schreuder heet, dan word je in Nederland geassocieerd met je broer. Ik vind het een groter trainerstalent dan zijn broer.”
“Nu hoorde ik gister de naam Nuri Sahin vallen rondom Feyenoord, wat vind je daarvan?", vraagt Van Velsum vervolgens. “Dat is een jongen die het bij Antalyaspor goed gedaan heeft", reageert De Mos. "Fons Groenendijk heeft daar met hem gewerkt, die was ook lovend over hem. Dus hij zal het in zijn vingers hebben. Je moet allemaal een keer beginnen jongens, je moet een kans krijgen. Louis van Gaal is ook begonnen bij Ajax zonder al te veel ervaring. Hetzelfde geldt voor Co Adriaanse, Leo Beenhakker en ik zei de gek. Je moet wel een keer beginnen. Dus out of the box durven denken en pakken maar.”
Feyenoord wint voor 50 (!) keer je inzet!
Feyenoord speelt woensdag tegen RKC Waalwijk. Wint Feyenoord in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Feyenoord! (nieuwe spelers, 24+)

KNVB legt vrijspreken Givairo Read uit: "Onvoldoende overtuigd"
'Feyenoord meldt zich voor Valente en komt met miljoenenbod'
'AC Milan wil zich in de zomer gaan versterken met David Hancko'
Johan Derksen: "Het Legioen kan vaak wel heel primitief reageren"
Sjaak Swart denkt dat Feyenoord flink benadeeld is: "Ik hoop..."
'Ajacied vermoedt opzet bij Feyenoord': "Ik weet hoe ze denken"
Feyenoord let Wilbrenninck-van Cuilenborg vast: "Ontzettend trots"
Givairo Read is alsnog inzetbaar voor duel tegen RKC Waalwijk
Heftige beelden: 'Vader van Noa Lang neergeslagen in Rotterdam'
'Geertruida gaat aankomende zomer vertrekken bij RB Leipzig'
Diemers mogelijk weg bij Cambuur: "Heb gelukkig voldoende opties"
Mossou over Feyenoord - RKC: "Ergens klopt dat ook gewoon niet"
Feyenoord-huurling Sebaoui mist wedstrijd tegen Rotterdammers
Feyenoord-fans boos op Lang: "Het allerdomste wat je kan doen"
Sjoerd Mossou: "Anders was Feyenoord-PSV onvermijdelijk gestaakt"
'Feyenoord toont interesse in talentvolle verdediger uit de KKD'
VIDEO | Feyenoord-fans vieren feest ondanks nederlaag tegen PSV
Paixao laat zich wederom zien: "Dan ben je een klassespeler"
VIDEO | Anis Hadj Moussa pakt Noa Lang aan na provocerend gebaar
Hancko baalt van weinig interesse: "Niks van clubs uit Europa"
Anco Jansen analyseert: "Die gasten in de Kuip haten hem gewoon"
Maaskant adviseert Te Kloese: "Ze moeten hem gewoon wegdoen"
Feyenoord krijgt transferadvies: "Daar kan hij ook prima mee"
KNVB maakt scheidsrechter bekend voor Feyenoord - RKC Waalwijk
Feyenoorder genomineerd voor Eredivisie Speler van het Jaar
Feyenoord-target vergeleken met Yaya Touré: 'Fysiek superieur'
Feyenoord gaat langer door met negentienjarige vleugelaanvaller
Feyenoord op rapport: drie spelers Feyenoord zakken door het ijs
Van der Vaart: "Waar was hij toen Feyenoord hem echt nodig had?"
Van Hooijdonk geeft opvallend compliment: "Komen uit zijn koker"

Hartman naar bank verwezen: "Dan ben je niet meer aan de beurt"

De Mos: "PSV en Feyenoord zullen dat vanaf minuut één doen"

Van der Meijde: "Belangrijke speler voor Feyenoord in de toekomst"

Robert Maaskant: "Feyenoord speelde tegen een wel héél slecht Twente"

Oom Van Nistelrooij biecht Feyenoord-tatoeage op: "Op de bil"

Van der Meijde niet voor Ajax: "Ga 100% voor Feyenoord juichen"
