De Mos over oud-Feyenoorder: "Straalt iets uit, goede aankoop"

Aad de Mos
Aad de Mos Foto: © BSR Agency

Aad de Mos denkt dat PSV veel gaat hebben aan Rick Karsdorp. De voormalig Feyenoorder maakte volgens de oud-trainer een goede beurt tegen Willem II.

PSV neemt het dinsdag op tegen Sporting Portugal en moet het daarin doen zonder Joey Veerman. Ismael Saibari is zijn mogelijke vervanger. "Dt is een goede keus", zegt De Mos in een item van het Eindhovens Dagblad. Hij neemt het daarnaast op voor Malik Tillman: "Je ziet aan zijn lichaamstaal dat hij zich niet lekker voelt op de linkerflank. Hij moet naar 'tien'." 

De Mos denkt dat Noa Lang dan in de basis kan beginnen. "Je ziet dat hij vorderingen maakt." Lang viel tegen Willem II in, net als Karsdorp. "Dat gaf statuur, het gaf persoonlijkheid. Karsdorp straalt iets uit. Hij kan heel goed voetballen. Ik vind hem een complete rechtsback, die het zeker goed gaat doen in de toekomst. Een hele goede aankoop, absoluut."

Feyenoord wint voor 50 (!) keer je inzet!

Feyenoord speelt woensdag tegen RKC Waalwijk. Wint Feyenoord in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Feyenoord! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
14/05
Feyenoord
20:00
RKC Waalwijk
zo
18/05
SC Heerenveen
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 32 33 74
2 PSV 32 59 73
3 Feyenoord 32 38 65
4 FC Utrecht 32 17 62
5 FC Twente 32 16 54
6 AZ 32 20 53
7 Go Ahead Eagles 32 3 48
Bekijk de hele stand