De Mos klaar met Slot: "Citroen beetje uitgeperst bij Feyenoord"
Volgens Aad de Mos is de koek tussen Feyenoord en Arne Slot wel op. Hij denkt dat het voor beide partijen is om een streep te zetten onder de samenwerking, zo laat hij weten in Raad met Aad.
Ik heb advies voor de leiding van Feyenoord en Arne Slot. Ik denk dat de citroen een klein beetje uitgeperst is bij Feyenoord. Dan kan je wel eens een jaar te lang met elkaar doorgaan. Drie jaar is al heel veel in de top en dat zie je ook een beetje aan het spel van Feyenoord en aan de resultaten. Het maximale is eruit gehaald. Feyenoord heeft ook geen bergen met geld om in de toekomst het elftal dusdanig te versterken. Je ziet een beetje dat ze op hun laatste benen lopen."
De Mos is denkt dan ook rigoureus: "Ik denk dat het verstandig is voor Feyenoord en voor Slot dat je zegt: fantastisch gewerkt drie jaar in de Conference League gespeeld, de Europa League gespeeld en zelf Champions League voetbal gespeeld, maar het is beter voor beide partijen om uit elkaar te gaan. Het zou zonde zijn als het een jaar te lang zou duren. Mijn gevoel is dat het het beste is om aan het einde van het seizoen nog een prijs te pakken, het maximale voor Feyenoord. Maar met een prijs afscheid nemen is het beste", aldus De Mos.