De Haan boos: "Te gek voor woorden en leek op compensatiegedrag"

Ferry de Haan
Ferry de Haan Foto: © BSR Agency

Ferry de Haan is niet te spreken over de rode kaart die Hristiyan Petrov zaterdag kreeg. De verdediger van SC Heerenveen kreeg tegen Feyenoord een tweede gele kaart voor een ogenschijnlijk minimale overtreding. 

Er was veel verbazing over de beslissing van arbiter Robin Hensgens. "Als je om reactie vraagt, weet je hoe scheidsrechters zijn, die lopen snel door. Al verdient Raymond van Meenen, de scheidsrechtersbaas, wel de credits voor het netjes te woord staan", laat De Haan weten in de podcast De Bestuurskamer. "Maar wat eruit gaat komen, dat weet ik niet. Het was te gek voor woorden en leek op compensatiegedrag."

Hensgens leek te marchanderen voor zijn rode kaart aan Anis Hadj Moussa, maar De Haan weet niet of hij beïnvloed is door de Kuip. "Scheidsrechters krijgen natuurlijk zoveel in hun oor gefluisterd, de vraag is hoe zelfstandig ze nog beslissingen nemen. Alleen iedereen in het stadion dacht: wat gebeurt hier nou eigenlijk?", aldus de directeur. "Het is ook nog eens zo dat je voor een foutieve beslissing nu een speler mist in de komende wedstrijd. Dat maakt het super frustrerend."

Zet in op Feyenoord tegen SC Heerenveen!

Feyenoord speelt woensdagavond de bekerwedstrijd tegen SC Heerenveen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
zo
11/01
SC Heerenveen
12:15
Feyenoord
zo
18/01
Feyenoord
16:45
Sparta Rotterdam
zo
25/01
Feyenoord
16:45
Heracles Almelo
zo
1/02
PSV
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 16 30 43
2 Feyenoord 16 21 34
3 Ajax 16 10 29
4 NEC Nijmegen 16 14 28
5 FC Groningen 16 3 26
6 AZ 15 4 25
7 FC Twente 16 5 24
Bekijk de hele stand