David Hancko naar Italië? "Het zou een enorme aderlating zijn"

David Hancko
David Hancko Foto: © Pro Shots

David Hancko solliciteert door zijn goede spel steeds meer naar een transfer. De centrale verdediger van Feyenoord wordt al maanden in verband gebracht met een transfer naar Juventus FC. Vorige week werd bovendien duidelijk dat ook SSC Napoli de verrichtingen van Hancko bij Feyenoord nauwlettend in de gaten houdt. 

Toch wacht Feyenoord een enorme uitdaging als het besluit om Hancko te verkopen. Oud-Feyenoorder Harry van der Laan adviseert de Rotterdamse club in FC Rijnmond dan ook te kiezen voor een transfer in de zomer. "Het zou een enorme aderlating zijn. Ik snap de interesse, die gozer is fantastisch goed. Hij is centraal en als linksback even goed. Het is een sterke kerel en hij kan nog een goal maken ook. Wat dat betreft is het een van je sterkhouders. Als je ambities hebt om in de Champions League een potje te breken en mee wilt doen om de titel, dan is zo'n gozer essentieel voor je elftal."

Ook oud-teammanager Bas van Noortwijk is terughoudend over een verkoop in de winterstop, tenzij er een exceptioneel bod komt. "Als Juventus komt, dan kan ik me voorstellen dat een speler zegt: ik ben weg. Wanneer ze komen met een vrachtwagen vol geld, dan zegt Feyenoord ook: dat kan niet anders. Als dat allemaal kielekiele is, dan zou ik hem gewoon houden." Juventus zou de verdediger willen huren met een verplichte koopoptie na een half jaar, al is het bijbehorende bedrag nog onbekend. Feyenoord mikt naar verluidt op minimaal 35 miljoen euro.

Lees meer:
0 reacties