Cyle Larin na verlies in Portugal: "Iedereen is aardig voor me"

Feyenoord verloor woensdagavond met 0-1 van SC Braga in de Europa League, een wedstrijd die snel vergeten kan worden. Trainer Robin van Persie probeerde met een aangepaste opstelling nieuw elan in zijn ploeg te brengen, maar dat leverde geen succes op.

Voor Cyle Larin betekende het duel zijn officiële debuut in het rood-wit. De spits kreeg in de tweede helft een grote kans, maar zijn kopbal belandde op de paal.

Na afloop sprak Larin tegenover RTV Rijnmond over zijn teleurstelling, maar ook over zijn vastberadenheid. "In dit soort wedstrijden moet je gefocust blijven. Zij krijgen één kans en scoren meteen. Ik hou ervan om te scoren. Helaas is dat vandaag niet gelukt, maar we moeten weer met volle focus door. Meer intensiteit leveren, analyseren en de volgende wedstrijd weer alles geven."

 De Canadees benadrukte ook de rol van de fans. "De supporters zijn er altijd voor ons en we moeten ook wat teruggeven. De intensiteit was ondermaats." Ondanks de moeizame start in Europa voelt Larin zich inmiddels thuis in Rotterdam. "De staf, spelers en mensen in Rotterdam hebben mij heel goed opgevangen. Iedereen is behulpzaam en aardig voor me. Ik heb het erg naar mijn zin elke dag op de training."

"Nu is het zaak om hard te blijven trainen, mijn fitheid op te bouwen en hopelijk snel goals te maken en meer minuten te spelen. Het gaat stap voor stap, dag voor dag. Vandaag voelde ik me al een stuk beter, dus ik wil daarop doorgaan", zo besluit hij.

Lees meer:
0 reacties