Conteh in de wolken na droomdebuut: " Dat was een geweldig gevoel"

Christian Conteh
Christian Conteh Foto: © Pro Shots

Christian Conteh maakte op vrijdagavond in de tweede helft van de wedstrijd tussen Helmond Sport en FC Dordrecht zijn debuut voor de ploeg uit Dordrecht. Na een aantal seconden wist hij al te scoren.


"In de 58e minuut kwam ik in de ploeg", zegt de aanvaller voor de camera van Rijnmond, dat het fragment op Twitter heeft geplaatst. "Na veertig seconden maak ik al de 0-1. Dat was een geweldig gevoel. Het was pas mijn tweede balcontact. Ik nam de bal aan en schoot direct. Ik keek niet naar links of rechts, maar schoot gewoon."

De 22-jarige Duitser wil doorbreken bij FC Dordrecht. "Elke wedstrijd moet een doelpunt voor mij opleveren. Het was een mooi doelpunt, maar ik ben niet tevreden." Conteh speelde de eerste seizoenshelft voor SV Sandhausen.

Lees meer:
0 reacties
Laatste reacties
Stand
# Team GS DS P
1 Feyenoord 34 51 82
2 PSV 34 49 75
3 Ajax 34 48 69
4 AZ 34 33 67
5 FC Twente 34 39 64
6 Sparta Rotterdam 34 23 59
7 FC Utrecht 34 5 54
Bekijk de hele stand