Clubs in gevecht om tweede plek: "Die strijd is het spannendst"

Wesley Sneijder aan het werk bij Ziggo Sport
Wesley Sneijder aan het werk bij Ziggo Sport Foto: © Pro Shots

Mark van Bommel verwacht dat PSV uiteindelijk tweede wordt in de Eredivisie. Wesley Sneijder denkt wel dat de strijd om die tweede plek de komende weken nog ontzettend spannend wordt.

De tweede plek is momenteel in handen van PSV. Van Bommel verwacht niet dat de ploeg die plaats nog uit handen geeft. "Daar ga ik niet van uit, maar dan moet je wel de komende wedstrijden winnen", zegt de voormalig speler en trainer van de Eindhovenaren in het Ziggo Sport-programma Rondo.

"En die andere ploegen eronder, FC Utrecht, Feyenoord, AZ en FC Twente, die voelen ook: als wij nu een serie neerzetten en PSV blijft zoveel punten verspelen, dan wordt het wel heel lastig voor PSV. Maar ik verwacht het niet", aldus Van Bommel.

Sneijder verwacht nog een flink gevecht: "Ik denk dat die strijd nog het spannendst is. Ajax wordt kampioen, maar de tweede plek ligt helemaal open. En ze krijgen elkaar nog onderling", aldus de oud-Ajacied.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
vr
25/04
Feyenoord
21:00
PEC Zwolle
za
3/05
Heracles Almelo
18:45
Feyenoord
zo
11/05
Feyenoord
14:30
PSV
wo
14/05
Feyenoord
20:00
RKC Waalwijk
zo
18/05
SC Heerenveen
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 29 40 73
2 PSV 29 53 64
3 Feyenoord 29 32 59
4 FC Utrecht 29 11 56
5 FC Twente 29 14 48
6 AZ 29 14 46
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
Bekijk de hele stand