Carranza blikt terug: "Daardoor niet de start zoals ik had gehoopt”

Julian Carranza
Julian Carranza Foto: © BSR Agency

Mede door blessures kent Julian Carranza een wisselvallige start bij Feyenoord. Desondanks is de Argentijn blij met zijn stap naar Europa, zo vertelt hij in gesprek met ESPN

In de zomer wordt de spits aangetrokken van het Amerikaanse Philadelphia Union. Bij de Rotterdammers krijgt hij direct concurrentie van twee topspitsen. “Het is een mooie concurrentie", stelt hij. "Natuurlijk wil iedereen spelen en in de basis staan. Daar doet iedereen alles voor. Ik heb een goede relatie met ‘Santi’, Ayase en Zepi (Redmond, red.). We vormen echt een groep.”

Opzich is de Argentijn blij met de speelminuten die hij krijgt. Mede door blessures is hij blijven steken op elf duels waarin hij goed is voor drie goals en een assist. "Ik heb wat blessures gehad", vertelt hij verder.  "Daarna ging ik spelen en raakte ik wéér geblesseerd. Daardoor is het niet de start zoals ik had gehoopt.”

Lees meer:
0 reacties