Brian Priske geconfronteerd met pijnlijke statistiek: "Geen idee"

Brian Priske
Brian Priske Foto: © Pro Shots

De Eredivisie is weer hervat na de winterstop. Feyenoord komt komende zondag in actie. In eigen huis speelt de ploeg van Brian Priske de kraker tegen FC Utrecht. De laatste twintig jaar wist Feyenoord slechts zes keer de tweede seizoenshelft te starten met een zege.

"Ik heb geen idee hoe dat komt. Ik weet alleen dat wij er alles aan gaan doen om de drie punten tegen Utrecht te pakken", reageert Priske op de persconferentie na confrontatie met die statistiek. "De winterstop is goed bevallen. We hebben goede trainingen gehad en de sfeer in de groep is goed. Ook hier op 1908 hebben we goede trainingen gehad. Ik voel gewoon dat de spelers beter met elkaar omgaan. Ik ga vol vertrouwen de tweede ronde in."

Feyenoord heeft de tweede plaats als doelstelling dit seizoen. Daarvoor moeten er vaker drie punten gepakt worden, zo weet ook Priske. "Het zal niet makkelijk worden, want er spelen goede ploegen in de Eredivisie. Om te beginnen met FC Utrecht zondag. Ze hebben een goed elftal met een goede sfeer door de prestaties. Het wordt geen makkelijke wedstrijd", aldus de Deen.

De trainer merkte dat zijn ploeg de domper tegen PSV snel aan de kant kon zetten. "Het deed natuurlijk wel pijn zo vlak voor de winterstop, maar inmiddels is het drie weken geleden. Iedereen heeft een aantal dagen vrij gehad. Nu beginnen we aan een nieuw jaar en daar ligt de focus. Ik voel dat de spelers heel veel vertrouwen in zichzelf hebben en dat is belangrijk voor de komende periode met veel wedstrijden."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
2/02
Ajax
14:30
Feyenoord
za
8/02
Feyenoord
21:00
Sparta Rotterdam
za
15/02
NAC Breda
18:45
Feyenoord
za
22/02
Feyenoord
20:00
Almere City
za
1/03
Feyenoord
21:00
NEC Nijmegen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 19 44 46
2 Ajax 19 24 45
3 FC Utrecht 19 7 40
4 Feyenoord 19 18 36
5 FC Twente 19 14 34
6 AZ 19 14 34
7 Go Ahead Eagles 19 7 31
Bekijk de hele stand