Brian Priske doet inschatting: "Hopelijk rond de zestig minuten"

Brian Priske
Brian Priske Foto: © BSR Agency

Santiago Giménez maakt vanavond zijn rentree in de basiself van Feyenoord na een hamstringblessure. Trainer Brian Priske benadrukt echter dat voorzichtigheid geboden is met de topscorer. Tijdens een gesprek met ESPN lichtte Priske toe dat Giménez geen volledige wedstrijd zal spelen.

Priske is duidelijk over Giménez. "Hopelijk rond de zestig tot vijfenzestig minuten, zo geeft Priske aan. "We moeten zijn belastbaarheid nog in de gaten houden en proberen het uiterste eruit te halen, maar we hebben ook voor een langere tijd nodig."

Naast de situatie rondom Giménez moest Priske ook een knoop doorhakken op de rechtsbackpositie. Eerste keuze Jordan Lotomba ligt eruit met een beenbreuk, waardoor de strijd tussen Read en Nieuwkoop wordt uitgevochten. "Read heeft het goed gedaan voor ons en heeft hele grote stappen gemaakt. Hij heeft steeds meer minuten gekregen en liet daarin zijn kwaliteiten zien. Aanstaande woensdag in de Champions League is alleen Nieuwkoop beschikbaar, dus dat heeft dan ook wel een impact. Read heeft zijn basisplaats ook zelf afgedwongen." Read is zoals bekend niet speelgerechtigd in de Champions League, omdat hij niet is ingeschreven.

Zet in op Feyenoord tegen NEC!

Feyenoord speelt zondagmiddag de uitwedstrijd tegen NEC. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties