Bosschaart moet spelers missen op trainingsveld: "Zeer de vraag"

Pascal Bosschaart op de training bij Feyenoord
Pascal Bosschaart op de training bij Feyenoord Foto: © Pro Shots

Feyenoord heeft op de laatste training voor het Champions League-duel met AC Milan geen beroep kunnen doen op In-beom Hwang en Bart Nieuwkoop. RTV Rijnmond meldt dat de Zuid-Koreaanse middenvelder en de Nederlandse verdediger ontbraken op het trainingsveld. Dit maakt hun inzetbaarheid voor de belangrijke thuiswedstrijd tegen de Italiaanse grootmacht hoogst onzeker.

"Bij de training van Feyenoord begon Stengs apart, maar hij sloot wel aan bij de groep. Wie we sowieso niet op het veld zagen waren Hwang en Nieuwkoop. Het is dan ook zeer de vraag of zij erbij zijn morgenavond tegen AC Milan. Ook Trauner was er niet bij, hij werd sowieso niet verwacht tegen de ploeg uit Italië", aldus Dennis Kranenburg.

De afwezigheid van Hwang en Nieuwkoop komt op een lastig moment voor de ploeg van de tijdelijk aangestelde Pascal Bosschaart, die het in een cruciaal duel op moet nemen tegen AC Milan. De Rotterdammers kunnen elke kracht goed gebruiken in de strijd om Europese overwintering. De situatie rondom Hwang blijft onduidelijk, terwijl Nieuwkoop al eerder kampte met fysieke ongemakken. De afwezigheid van Gernot Trauner was verwacht, aangezien de Oostenrijkse verdediger al langer met blessureleed kampt.

Het is nu afwachten of Feyenoord last-minute nog goed nieuws ontvangt vanuit de medische staf. De definitieve selectie voor de wedstrijd wordt later bekendgemaakt.

Zet in op de WK-finale!

Zondag staat de WK-finale op het programma! Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties