Boskamp over Feyenoord: "Kunnen we het ergens anders over hebben?"

Jan Boskamp
Jan Boskamp Foto: © Orange Pictures

Jan Boskamp heeft het liever niet over de 5-1 nederlaag van Feyenoord tegen FC Barcelona. Dat laat de oer-Feyenoorder blijken in gesprek met Het Belang van Limburg. De Rotterdammers konden in Camp Nou bij vlagen aardig meekomen, maar waren uiteindelijk kansloos tegen de Spaanse topclub.

"Kunnen we het over iets anders hebben?", antwoordt Boskamp als hij wordt gevraagd naar het optreden van Feyenoord. "Is verliezen met 5-1 niet erg genoeg misschien? Ze hadden er nog meer kunnen maken. En dan wordt er nog een doelpunt van ons afgekeurd voor een haartje buitenspel. Belachelijk, joh. Nee, Barcelona was een klasse of drie te sterk."

Boskamp heeft dan ook een pijnlijke conclusie. "Europees komen we een stapje tekort", vindt de analist. "Voor Club Brugge geldt hetzelfde", zo stelt hij.

Lees meer:
0 reacties