Boskamp hard: "Tweede wereldoorlog begon op dezelfde manier"

Jan Boskamp
Jan Boskamp Foto: © Pro Shots

Jan Boskamp is al even niet meer op televisie te zien. De oud-voetballer van Feyenoord is inmiddels 75 jaar oud en geniet van zijn oude dag. De nostalgisch ingestelde Boskamp blikt graag terug op vroegere tijden, zo ook in gesprek met Trouw.

Boskamp denkt nog graag terug aan zijn jeugd. "Ik kom uit Rotterdam, uit het Oude Noorden. zie je die foto boven de tv? Dat is mijn oudelijk huis. Is inmiddels gesloopt. Een twee keer per jaar rijd ik nog door de buurt, om te zien waar we vroeger al dat kattenkwaad hebben uitgehaald. Maar dat huis is weg. Ieder huis wordt er gesloopt zodra er iemand uit vertrekt, zo lijkt het. Het is nu alleen nog maar nostalgie."

Ook de oorlog in Oekraïne en Rusland houdt de oud-voetballer flink bezig. "Ik kan alle zenders hier ontvangen, ook Oekraïense. En Russische. Als ik dan die beelden zie... ik ga het zelf niet meer meemaken. Ik loop op m'n laatste benen. Maar mijn kleinkinderen misschien wel. En door al die boeken weet ik: de Tweede Wereldoorlog begon op dezelfde manier", besluit een sceptische Boskamp.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
Feyenoord
18:45
NAC Breda
za
16/08
Excelsior
18:45
Feyenoord
zo
31/08
Sparta Rotterdam
14:30
Feyenoord
za
13/09
Feyenoord
21:00
SC Heerenveen
wo
17/09
Feyenoord
20:00
Fortuna Sittard
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
8 Feyenoord 0 0 0
9 Fortuna Sittard 0 0 0
10 Go Ahead Eagles 0 0 0
11 Heracles Almelo 0 0 0
Bekijk de hele stand