Boskamp duidelijk over keepersstrijd Feyenoord: "Mijn favoriet"

Jan Boskamp verwacht dat Arne Slot na de bekerfinale weer de voorkeur geeft aan Justin Bijlow. De doelman werd de laatste week goed vervangen door Timon Wellenreuther, die de zegen van Slot kreeg tegen NEC te mogen blijven staan.

Bijlow is inmiddels weer fit, maar zat tegen Fortuna Sittard nog op de bank. Ik vind het heel goed dat Slot gelijk duidelijkheid heeft gegeven over de keeper in de bekerfinale", begint Boskamp in Koffie met... "Ik vind als Feyenoorder dat Bijlow moet spelen. Alleen ik vind het wel klasse dat hij gelijk duidelijk geeft."

Zelf geeft de analist de voorkeur aan Bijlow. "Bijlow komt van Varkenoord, dus dat is natuurlijk mijn favoriet. Alleen Wellenreuther speelt fantastisch gewoon. Ik ken hem van Anderlecht nog, maar daar haalde hij niet het niveau van wat hij bij Feyenoord haalt. Ik vind dat Wellenreuther het hartstikke goed doet, maar ik verwacht dat hij na de bekerfinale weer gaat spelen", stelt Boskamp doelend op de Nederlander.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
22/02
Feyenoord
20:00
Almere City
za
1/03
Feyenoord
21:00
NEC Nijmegen
za
8/03
Feyenoord
18:45
FC Groningen
zo
16/03
FC Twente
14:30
Feyenoord
zo
30/03
Feyenoord
16:45
Go Ahead Eagles
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Ajax 21 27 51
3 FC Utrecht 22 6 42
4 AZ 22 17 40
5 Feyenoord 21 20 39
6 FC Twente 21 14 36
7 Go Ahead Eagles 22 6 35
8 Fortuna Sittard 22 -11 26
Bekijk de hele stand