"Bod voor Paixão komt niet in de buurt van wat Feyenoord wil”

Igor Paixao
Igor Paixao Foto: © BSR Agency

Volgens Martijn Krabbendam is het Franse L’Équipe wat voorbarig geweest met het gemelde bod van 28 miljoen euro op Igor Paixão. De journalist van Voetbal International benadrukt dat Feyenoord weet dat Olympique Marseille al langere tijd bezig is met de Braziliaan, maar stelt ook dat zo’n bedrag niet toereikend is.

"Met nog een contract tot 2029, opgeteld bij zijn waarde in het veld, komt 28 miljoen niet in de buurt van het bedrag dat Feyenoord wil hebben, zeker niet nu Olympique het bij elkaar goochelt met een huur-koop-constructie", schrijft Krabbendam.

Hoewel Feyenoord Paixão het liefst houdt, is dit volgens Krabbendam wél het moment om te kijken wat de markt te bieden heeft. "Paixão is een speler die Feyenoord liever niet verkoopt, maar na drie jaar is de tijd wel rijp. Zijn prestaties in de Champions League zetten hem op de kaart in Europa, zijn contractduur zorgt voor een goede onderhandelingspositie."

Verwijzend naar eerdere succesvolle verkopen zoals die van Santiago Gimenez, benadrukt Krabbendam het belang van het juiste moment: "Het gaat om timing. Santiago Gimenez vertrok voor 32 miljoen naar AC Milan in januari, omdat Feyenoord wist dat het nooit meer een hoger bod zou krijgen."

Krabbendam besluit met een waarschuwing voor geïnteresseerde clubs: "De 28 miljoen uit Marseille is vooral een indicatie dat de Braziliaan daadwerkelijk goed in de markt ligt, maar pas net op weg in juli beseft Feyenoord dat de markt nog echt op gang moet komen. Dit is niet het moment voor een transfer."

Lees meer:
0 reacties