Blessure Steijn zorgt voor discussie: "Dat speelt allemaal mee"

De knieblessure van Sem Steijn houdt Feyenoord opnieuw bezig. De aanvallende middenvelder staat maanden aan de kant en hoewel trainer Robin van Persie hoopt dat hij dit seizoen nog minuten kan maken, is daar geen zekerheid over. De blessure wakkert de discussie aan over het aantal kwetsuren binnen de Rotterdamse selectie.
In FC Rijnmond vraagt Dennis van Eersel zich hardop af waarom Steijn bij Feyenoord vaker geblesseerd raakt dan bij zijn vorige clubs. "Het is gek dat hij bij ADO maar één maandje geblesseerd is geweest en bij Twente nooit geblesseerd is geweest. Bij Feyenoord heeft Steijn er wel last van met een hamstringblessure en ook al een eerdere knieblessure. Dan tikt het opeens wel aan."
Van Eersel ziet mogelijk een verband met het niveau. "Ik vind Nieuwkoop en Sven van Beek hier ook voorbeelden van, want als je net boven je niveau moet spelen, dan ben je meer blessuregevoelig. Dat zou bij hem wel het geval kunnen zijn."
Ali Boussaboun wijst vooral op de toegenomen intensiteit bij Feyenoord. "Het zijn niet dezelfde hoeveelheid wedstrijden als eerder en de druk komt er ook bij kijken. Ik denk wel dat het dingen zijn waardoor je kwetsbaarder wordt. Het hoeft niet per se aan het niveau te liggen, maar het gaat vooral om de hoeveelheid wedstrijden en de hersteltijd die je krijgt. Als je niet dezelfde tijd krijgt om te herstellen, moet je daar anders op gaan trainen."
Volgens Nasser El Khayati speelt ook het mentale aspect een rol. "Het zit ook wel in de bovenkamer. Wat hij allemaal meemaakte met de aanvoerdersband speelt allemaal mee. Ik heb het zelf ook meegemaakt, want als het mentaal minder gaat, dan krijg je ineens pijntjes waar je eerder nooit last van hebt gehad. Natuurlijk kan je na een sprintje altijd een hamstringblessure krijgen, maar als het mentaal niet lekker zit, dan komt het wel eerder. Bij Steijn ben ik er echt van overtuigd dat dit het geval is."
Toch blijft het vertrouwen in Steijn overeind. El Khayati ziet nog altijd dezelfde speler als bij ADO Den Haag en FC Twente. "De Steijn die we kennen van ADO en Twente is echt dezelfde als bij Feyenoord. Hij is bijna niet betrokken in het veldspel tot de laatste fase. Dat is ook een kwaliteit die je kunt hebben, want iemand die veel betrokken is maar geen goals of assists levert, daar heb je ook niets aan."
Zet in op Feyenoord tegen PEC Zwolle!
Feyenoord speelt zondagmiddag de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Van Persie laat tweetal duel met PEC overslaan: "Stemde ik mee in"

Ramiz Zerrouki weg bij Feyenoord? "Dat gaat FC Twente nooit doen"

'Feyenoord concurreert om aanvaller; Mechelen vraagt enorm bedrag'

'Nederlandse arbiter gearresteerd in Engeland, streep door WK'

WK-selectie Japan bekendgemaakt: twee Feyenoorders van de partij

Timo Zaal moest weg bij Feyenoord: "Haalde mijn niveau niet meer"

'Feyenoord wil zich versterken met voormalig Real Madrid-talent'

VIDEO | Dit is de nieuwe Eredivisie-bal: Debuut al in speelronde 34

Zorgen rond Van Persie: "Hij kan de macht grijpen bij Feyenoord"

Van Hanegem kraakt Feyenoorder: "Heb nog liever een jeugdspeler"

Jordan Bos opgelucht: "Ik kan nu gewoon spelen voor de lol"

René van der Gijp: "Dan kan Van Persie gewoon thuis blijven"

"Feyenoord heeft een lijntje uitgegooid en wilde hem strikken"

'Feyenoord wil Belg naar Rotterdam halen': "Gevaar voor Van Persie"

'Feyenoord O21 heeft opvolger voor Pascal Bosschaart gevonden'

Van Persie maakt indruk: "Hij komt er ook helemaal niet op terug"

'Ajax wil talentvolle aanvaller uit de jeugd van Feyenoord kapen'

Dennis te Kloese krijgt begrip: "Weinig mensen kunnen daartegen"
Feyenoord Vrouwen kan volgende speelronde geschiedenis schrijven

Bijlow: "Ik zat 22 jaar bij Feyenoord, maar speelde niet meer"

Driessen vreest voor Feyenoord: "Dat belooft weinig goeds"

'Voormalig assistent van Danny Buijs wordt trainer Feyenoord O21'

'Feyenoord heeft technisch directeur binnen': "Zijn positief"

Van Persie loodst Feyenoord naar plek 2: "Zagen we voor Advocaat ook"

"Van Persie heeft gezegd zulke uitspraken nooit meer te gaan doen"

Feyenoord ontbreekt geheel in genomineerden Speler van het Jaar

'Feyenoord bereikt akkoord met Eenhoorn; komst kwestie van tijd'

Ten Voorde over toekomst Van Persie: "Dan ben je terug bij af"

Pierre van Hooijdonk deze zomer alsnog actief op het WK voetbal

Clasie wil Feyenoord voorbij in Eredivisie: "Met alle respect"

VIDEO | Dit is de nieuwe Eredivisie-bal: Debuut al in speelronde 34

'Fans van Feyenoord zingen lied over Ajax': "Waarom doen ze dat?"

Kieft geniet van Eredivisie-spits: "Een klasse beter dan Ueda"

Feyenoord bekritiseerd: "Het was Mislantat-achtig slecht!"

'Opvolger Sterling in Eredivisie getipt voor Feyenoord': "Waanzinnig"

Flinke kritiek op 'spelletje' Dick Advocaat en co: "Echt gênant"










