Bijlow opnieuw geblesseerd: "Je gunt hem dat het een keer goed gaat"
Justin Bijlow viel zondagmiddag tegen AZ opnieuw uit met een blessure. De loopbaan van de doelman van Feyenoord wordt geteisterd door kwetsuren, maar men blijft erbij dat hij de beste doelman van Nederland is.
Simon Zwartkruis stelt dat er altijd een goede keeper achter Bijlow op de bank moet zitten. "Die conclusie moet je wel gewoon trekken, daarvoor is zijn blessurelijst te lang", legt hij uit bij Voetbal International. De journalist vreest dat de Feyenoorder geen eerste doelman wordt op het EK komende zomer. "Je gunt hem dat het een keer goed gaat. Er valt bij Oranje nog veel voor hem te verdienen, waarschijnlijk is dat nu een no-go. Dat heeft ook consequenties voor het EK."
"Als hij fit is is het de beste keeper van Nederland, maar hij is zelden fit", voegt Geert-Jan Jakobs toe. "Het is rot, maar gelukkig heeft Feyenoord Timon Wellenreuther."