Bergwijn: "Ik moet ook toegeven dat Feyenoord veel beter was"

Steven Bergwijn
Steven Bergwijn Foto: © BSR Agency

Steven Bergwijn is zwaar teleurgesteld na afloop van het verloren duel tegen Feyenoord (6-0). De aanvoerder is dan ook kritisch op zijn medespelers in het interview bij ESPN.

"Het is pijnlijk. Een pijlijke dag voor alle Ajacieden, sowieso voor de fans. Zij hebben ons gister aangemoedigd en dat wij dan dit neerzetten... Dat is eigenlijk schandalig", reageert de aanvaller na afloop van de historische nederlaag tegen de aartsrivaal.

Voor Bergwijn is de uitslag het grootste pijnpunt. "Verliezen kan altijd, maar niet op deze manier." Hij geeft toe dat er veel irritaties waren in het veld. "Het is een beladen wedstrijd. Als je dan zulke kinderachtige tegengoals krijgt, dan werkt dat niet mee. We helpen Feyenoord aan die goals. Maar ik moet ook toegeven dat Feyenoord veel beter was. Dat is pijnlijk, maar dat is hoe het is."

Feyenoord wint voor 50 (!) keer je inzet!

Feyenoord speelt woensdag tegen RKC Waalwijk. Wint Feyenoord in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Feyenoord! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
14/05
Feyenoord
20:00
RKC Waalwijk
zo
18/05
SC Heerenveen
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 32 33 74
2 PSV 32 59 73
3 Feyenoord 32 38 65
4 FC Utrecht 32 17 62
5 FC Twente 32 16 54
6 AZ 32 20 53
7 Go Ahead Eagles 32 3 48
Bekijk de hele stand