Bekerduel tegen AZ in bomvolle kuip: 'Duel volledig uitverkocht'
Feyenoord neemt het op 7 februari om 21.00 uur op tegen AZ. Dit duel, de kwartfinale van de beker, wordt gespeeld in een uitverkochte Kuip. Dat heeft Feyenoord donderdag bekend gemaakt op haar officiële website.
De laatste kaarten voor het duel in de kwartfinale van de TOTO KNVB Beker werden donderdag verkocht. Heb je geen ticket kunnen bemachtigen? Bekijk dan het aanbod via de Feyenoord Ticket Exchange. Via dit officiële platform kunnen kaartkopers die niet in de gelegenheid zijn naar De Kuip te gaan hun kaart aanbieden aan andere supporters. Kijk voor het aanbieden of kopen van tickets, beschikbare vakken en alle bijbehorende informatie hierover op deze link.
Wil je volgende week toch naar De Kuip? Voor de Rotterdamse derby tegen Sparta Rotterdam zijn nog wel tickets beschikbaar. Ga naar de Officiële Feyenoord Ticketshop om je tickets aan te schaffen.