Been neemt Feyenoord als voorbeeld: "Dan moet je dekking zoeken"

Mario Been
Mario Been Foto: © Pro Shots

Robin van Persie was vorig jaar nog trainer in de jeugdopleiding van Feyenoord. Na het vertrek van Arne Slot als coach van het eerste elftal, kozen de Rotterdammers niet voor Van Persie maar voor Brian Priske. Van Persie is inmiddels de trainer van SC Heerenveen. Volgens Mario Been is de combinatie Heerenveen en Van Persie ideaal.

"Die club deed vroeger nog weleens mee om een ticket voor Europa. Ze speelden zelfs in de Champions League", zo begint Been, oud-trainer van Feyenoord, in het Algemeen Dagblad. "Maar dat niveau is er al lang niet meer. Robin mag daar best een paar keer verliezen. De druk is anders."

"Heerenveen won dit seizoen bijvoorbeeld nog geen enkele uitwedstrijd, maar daar hoor je niemand in het land over. Als je bij Feyenoord twee uitwedstrijden niet wint, moet je dekking zoeken." Zien we Van Persie ooit nog terug bij Feyenoord, mogelijk als trainer van het eerste elftal? "Robin van Persie ooit in de Kuip, je kunt het niet plannen. Maar het klinkt niet onlogisch", aldus Mario Been.

Zet in op Feyenoord tegen SC Heerenveen!

Feyenoord speelt woensdagavond de bekerwedstrijd tegen SC Heerenveen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
zo
11/01
SC Heerenveen
12:15
Feyenoord
zo
18/01
Feyenoord
16:45
Sparta Rotterdam
zo
25/01
Feyenoord
16:45
Heracles Almelo
zo
1/02
PSV
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 16 30 43
2 Feyenoord 16 21 34
3 Ajax 16 10 29
4 NEC Nijmegen 16 14 28
5 FC Groningen 16 3 26
6 AZ 15 4 25
7 FC Twente 16 5 24
Bekijk de hele stand