Been looft Feyenoord-aanwinsten: "Twee ontzettend goede aankopen"

Feyenoord - Aston Villa
Feyenoord - Aston Villa Foto: © BSR Agency

Het loopt stroef bij de ploeg van Robin van Persie. De aankopen van Feyenoord hebben niet allemaal uitgepakt zoals gehoopt. Toch ziet Mario Been ook dat twee aankopen zich wel hebben laten zien afgelopen maanden. 

"Laten we beginnen met het feit dat Feyenoord natuurlijk al veel langdurige blessures heeft gehad, met name in het centrum", begint Been bij Voetbalpraat van ESPN. Trauner en Beelen zijn er natuurlijk al een hele tijd uit. Jeng hadden ze ook nog als centrale verdediger."

"Stijn en Valente hebben we natuurlijk zelf altijd al kunnen bewonderen in de Nederlandse competitie. Daarvan weten we wat ze kunnen", vervolgt hij. "Terwijl we wisten van Valente dat hij de eerste wedstrijden niet eens in de basis stond, omdat iedereen dacht dat het gedroomde middenveld Hwang, Timber en Steijn werd. Valente zouden ze rustig brengen."

"Die jongen heeft zich natuurlijk als een komeet ontwikkeld en dat laat hij ook ook wekelijks zien. Dus dat zijn twee ontzettend goede aankopen", besluit Been. 

Lees meer:
0 reacties