Been is voor zowel Feyenoord als NEC zondag: "Ideale finale"

Mario Been
Mario Been Foto: © Pro Shots

Hoewel Mario Been zowel speler als trainer was bij Feyenoord, heeft hij ook een geschiedenis bij NEC. Voor beide clubs heeft Been een zwak, hetgeen hem aankomend weekend wellicht in tweestrijd brengt als de bekerfinale tussen Feyenoord NEC wordt afgewerkt.

Of het lastig is voor hij moet juichen zondag zegt Been het volgende in het De Gelderlander. "Dat zijn moeilijke keuzes. Alhoewel, niet eens zo moeilijk. Ik ben vanaf mijn zesde bij Feyenoord betrokken. Als jeugdspeler, assistent-trainer en hoofdtrainer. Het rood-wit zit in mijn bloed, maar daar loopt ook rood-groen-zwart doorheen. Dit is voor mij de ideale finale. Ik vind het hartstikke leuk als Feyenoord wint en als ze verliezen, vind ik dat hartstikke leuk voor NEC."

Ook ziet hij in dat NEC best kwaliteit in huis heeft. Been komt er regelmatig en onlangs werd hij al vaker aangesproken door fans over de finale, zo laat Been doorschemeren. "Hey Mario, wel voor NEC juichen, hè!’ en ‘je bent wel voor NEC, toch?’ klonk het vaak". Wie er ook wint, Been zal voor beiden blij zijn.

Lees meer:
0 reacties