Been blikt vooruit: "Weet niet of ze dat ook in de Kuip durven"

Mario Been
Mario Been Foto: © Pro Shots

Zondagmiddag ontvangt Feyenoord in eigen huis NEC. Na slechts één overwinning uit vier wedstrijden moet de ploeg van Robin van Persie zich weten te herpakken. Mario Been verwacht een vermakelijk duel in De Kuip. 

"Daar kan je wel goals verwachten", blikt Been bij ESPN Voetbalpraat vooruit op de wedstrijd. "We weten allemaal hoe NEC speelt natuurlijk", doelt hij op de aanvallende stijl van Dick Schreuder. "De backs bij NEC zijn altijd onderweg, maar hebben toch altijd wat moeite met de ruimte in de rug."

"Ik weet niet of ze dat ook in de Kuip durven, of ze daar ook zo hoog durven te spelen. Maar Schreuder kennende zal hij dat zeker doen. Hij zal met name op de laatste linie van Feyenoord hoog druk willen zetten", denkt Been. 

"Bij Feyenoord is het natuurlijk afhankelijk van hoe alle internationals terugkomen. Ik hoorde dat ze maar met 30 à 40% hebben kunnen trainen. En Feyenoord komt uit een moeilijke periode. Van de laatste vier wedstrijden hebben ze er één weten te winnen", besluit hij.

Zet in op Feyenoord tegen SC Heerenveen!

Feyenoord speelt woensdagavond de bekerwedstrijd tegen SC Heerenveen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
zo
11/01
SC Heerenveen
12:15
Feyenoord
zo
18/01
Feyenoord
16:45
Sparta Rotterdam
zo
25/01
Feyenoord
16:45
Heracles Almelo
zo
1/02
PSV
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 16 30 43
2 Feyenoord 16 21 34
3 Ajax 16 10 29
4 NEC Nijmegen 16 14 28
5 FC Groningen 16 3 26
6 AZ 15 4 25
7 FC Twente 16 5 24
Bekijk de hele stand