'Advocaat koning te rijk op Curaçao en kan geschiedenis schrijven'

Dick Advocaat
Dick Advocaat Foto: © Pro Shots

Dick Advocaat zette in de nacht van vrijdag op zaterdag een belangrijke stap richting het WK van 2026. De 78-jarige bondscoach en oud-trainer van PSV ziet het enthousiasme onder de supporters iedere week groeien.

De ploeg van Advocaat werd in het Stadion Ergilio Hato in Willemstad bijgestaan door een groot aantal uitzinnige fans. Dat was bij zijn debuutwedstrijd met Curaçao nog wel anders. "Toen wij hier begonnen, waren er 100 mensen. Nu zijn het er 10.000. Dat is zo'n enorme verandering", vertelde Advocaat na de wedstrijd aan de Jamaica Observer.

Met slechts één punt voorsprong op Jamaica voelt Advocaat zich nog allerminst zeker van kwalificatie. "Jamaica en Trinidad en Tobago zijn hele goede teams. De groep ligt nog helemaal open. De andere landen moeten nu wel echt winnen en dat brengt een bepaalde druk met zich mee. Voor ons ligt dat iets anders."

"We hebben vandaag echter ook wat geluk gehad dat we op het juiste moment scoorden. We begonnen goed in het eerste half uur, maakten een goede goal en hadden nog wat kansen. Maar aan het einde van de eerste en tweede helft was de wedstrijd echt voor Jamaica. Het was enigszins gelukkig dat zij toen niet scoorden", voegde Advocaat eraan toe.

Zet in op Feyenoord tegen SC Heerenveen!

Feyenoord speelt woensdagavond de bekerwedstrijd tegen SC Heerenveen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
zo
11/01
SC Heerenveen
12:15
Feyenoord
zo
18/01
Feyenoord
16:45
Sparta Rotterdam
zo
25/01
Feyenoord
16:45
Heracles Almelo
zo
1/02
PSV
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 16 30 43
2 Feyenoord 16 21 34
3 Ajax 16 10 29
4 NEC Nijmegen 16 14 28
5 FC Groningen 16 3 26
6 AZ 15 4 25
7 FC Twente 16 5 24
Bekijk de hele stand