Aalbers kandidaat bij Feyenoord? "Verhaal gaat dat hij gepolst is"

Carlos Aalbers van NEC
Carlos Aalbers van NEC Foto: © Pro Shots

Feyenoord is nog altijd op zoek naar een nieuwe technisch directeur. Mocht deze snel gevonden worden, dan wacht hem een enorm karwei. De Rotterdammers hebben namelijk liefst 43 contractspelers op papier staan.

En spelers verkopen is bepaald niet makkelijk, zeker niet gezien de bedragen die zijn betaald voor spelers als Luka Ivanusec en Ramiz Zerrouki. Maar dan moet die technisch directeur er natuurlijk nog wel eerst komen. "Er is een zoektocht gaande naar een nieuwe technisch directeur", vertelt clubwatcher Dennis van Eersel bij RIjnmond. "Heel concreet wordt dat niet gemaakt."

"Het verhaal gaat dat Carlos Aalbers van NEC gepolst is, dat komt ook omdat hij dat zelf in een podcast heeft gezegd. Het verhaal gaat dat Carlos Aalbers van NEC gepolst is, dat komt ook omdat hij dat zelf in een podcast heeft gezegd. Maar iedereen gaat er een beetje vanuit dat dat Feyenoord was, dat zou dan ook betekenen dat de zoektocht gaande is", aldus Van Eersel.

Zet in op Feyenoord tegen Go Ahead Eagles!

Feyenoord speelt zondag de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties