Aad de Mos tipt Feyenoord: "Ik zou hem verkopen, natuurlijk"

Aad de Mos denkt dat Feyenoord niet al te lang moet wachten met het verkopen van Santiago Giménez. De voormalig hoofdtrainer van Ajax en PSV is bepaald niet onder de indruk van de Mexicaan.

"Te Kloese mag wel eens gaan luisteren naar wat wij zeggen", begint De Mos in een video-item van Soccernews. "Ik heb altijd gezegd dat Santiago Giménez een goede spits is, maar geen topspits. Daar komt hij alles voor tekort. Daar werd vreemd over gedaan toen ik dat zei, want toen zaten we in die hype met hem. Maar ook toen al zag je zijn tekortkomingen."

"Mensen roepen bedragen van 60 miljoen, maar ik heb altijd gezegd 30 miljoen", vervolgt hij. "Als ik Feyenoord was, dan had ik toen die centen van Nottingham Forest maar gepakt. Dat hij zelf niet wilde wordt altijd maar mooi ingefluisterd. Ook voor lijfsbehoud. Als de club hem afschrijft, dat is heel vervelend. Dan kun je beter zelf zeggen dat je niet wilt. Bij een goed bod op Giménez zou ik hem verkopen, natuurlijk."

"Dat bod komt echter misschien helemaal niet meer. Ik vind hem ook totaal niet naar behoren presteren bij Feyenoord. Vanaf het laatste halfjaar van vorig seizoen tot aan nu heeft hij ondermaats gepresteerd. Hij gaat steeds slechter spelen. Mijn advies aan Dennis te Kloese? Het geld pakken, want straks is het te laat en pak je niks meer. Dat hebben ze al eens eerder met een spits gehad", aldus De Mos.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
2/02
Ajax
14:30
Feyenoord
za
8/02
Feyenoord
21:00
Sparta Rotterdam
za
15/02
NAC Breda
18:45
Feyenoord
za
22/02
Feyenoord
20:00
Almere City
za
1/03
Feyenoord
21:00
NEC Nijmegen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 19 44 46
2 Ajax 19 24 45
3 FC Utrecht 19 7 40
4 Feyenoord 19 18 36
5 FC Twente 19 14 34
6 AZ 19 14 34
7 Go Ahead Eagles 19 7 31
Bekijk de hele stand